DYWANY NOWOCZESNE

Firma Lakuza zajmuje się produkcją dywanów nowoczesnych na zamówienie. W ofercie znajdują się dywany wełniane o niebanalnym wzornictwie, które idealnie wpasują się w wystrój nowoczesnych mieszkań i domów. Dywany produkowane są w 100% z wełny, przy wykorzystaniu unikatowej, ręcznej techniki handtuftingu. Dzięki temu możliwe jest stworzenie pojedynczych egzemplarzy dywanów w dowolnej formie - nasze dywany nowoczesne zagwarantują oryginalny wygląd każdemu wnętrzu. 

U nas klient decyduje o wszystkich parametrach swojego nowoczesnego dywanu - o jego rozmiarze, kształcie i kolorze. Możemy wykonać dywany nowoczesne według jednego z naszych projektów lub według indywidualnego projektu klienta – czas oczekiwania to około 4 tygodnie.


Dywany nowoczesne to nie tylko element wyposażenia wnętrza, który je wyciszy i uczyni bardziej przytulnym. Jest to przede wszystkim dekoracja i sposób na szybką odmianę wyglądu pomieszczenia i podkreślenie jego nowoczesnej elegancji.


W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór dywanów nowoczesnych, które spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Najwyższa jakość i niepowtarzalny styl produktów sprawiają, że sprawdzą się one zarówno w sypialni, pokoju dziennym, jak i dziecięcym. Dywany nowoczesne są idealne do każdego wnętrza – zapewnią komfort i ciepło wszystkim domownikom.

Tytan 3

Tytan 2

Tytan 6

Tytan 7

Latona 1

Latona 2

Latona 3

Latona 5

Ares 1

Ares 2

Ares 5

Ares 6

Klio 1

klio 2

Klio 3

Klio 4

Iris 2

Iris 3

Iris 4

Iris 5

Erato 2

Erato 3

Erato 4

Erato 5

Fantazja 5

Fantazja 6

Fantazja 8