nasze wyroby

Firma Lakuza zajmuje się produkcją dywanów nowoczesnych na zamówienie. W ofercie znajdują się dywany wełniane o niebanalnym wzornictwie, które idealnie wpasują się w wystrój nowoczesnych mieszkań i domów. Dywany produkowane są w 100% z wełny, przy wykorzystaniu unikatowej, ręcznej techniki handtuftingu. Dzięki temu możliwe jest stworzenie pojedynczych egzemplarzy dywanów w dowolnej formie – nasze dywany nowoczesne zagwarantują oryginalny wygląd każdemu wnętrzu. 

U nas klient decyduje o wszystkich parametrach swojego nowoczesnego dywanu – o jego rozmiarze, kształcie i kolorze. Możemy wykonać dywany nowoczesne według jednego z naszych projektów lub według indywidualnego projektu klienta – czas oczekiwania to około 4 tygodnie.

Dywany nowoczesne to nie tylko element wyposażenia wnętrza, który je wyciszy i uczyni bardziej przytulnym. Jest to przede wszystkim dekoracja i sposób na szybką odmianę wyglądu pomieszczenia i podkreślenie jego nowoczesnej elegancji.

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór dywanów nowoczesnych, które spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Najwyższa jakość i niepowtarzalny styl produktów sprawiają, że sprawdzą się one zarówno w sypialni, pokoju dziennym, jak i dziecięcym. Dywany nowoczesne są idealne do każdego wnętrza – zapewnią komfort i ciepło wszystkim domownikom.