O nas

Dywany wełniane na zamówienie

Od początku naszej działalności zajmujemy się projektowaniem i produkcją nowoczesnych dywanów wełnianych, a stosowana przez nas metoda to handtufting – polega na wykonywaniu pojedynczych egzemplarzy dywanów na zamówienie indywidualnego klienta.

Zamówione dywany wykonywane są w dowolnym kształcie, kolorze, wielkości oraz wzorze, co sprawia, że są unikatowe i niepowtarzalne. Wieloletnia obecność na rynku polskim i europejskim oraz bezpośrednie kontakty z klientami, których opinie skrzętnie zbieramy, pozwoliły nam wybrać najważniejsze cechy decydujące o jakości dywanu.

Liczby mówią same za siebie.

0
lat doświadczenia
0
zrealizowanych projektów

Najlepsze dywany wełniane łączą w sobie komfort, wygodę, a także oryginalne wzornictwo. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wykonujemy indiwidualne dywany na zamówienie według ich własnych projektów, kolorów i wymiarów. Wszystkie zamówienia na oferowane przez nas dywany wełniane staramy się realizować w ciągu 4 tygodni. Dywany wykonujemy z 100% wełny, a proces produkcji zaczyna się od zakupu starannie wyselekcjonowanego, wysokogatunkowego i o określonych parametrach technicznych surowca. Zakupioną wysokogatunkową wełnę przędziemy i farbujemy. W wyniku tej obróbki powstaje szlachetne włókno, z którego tkamy wszystkie produkty – piękne, nowoczesne dywany wełniane na zamówienie. Cały proces produkcji dywanu przebiega ręcznie – od projektu, aż do produktu finalnego. Sami zajmujemy się montażem wyprodukowanych dywanów u klienta.

Szeroka oferta skierowana jest do klienta ceniącego wysoką jakość i niepowtarzalny styl. Dywany są niezbędnym elementem dekoracji wnętrza, a jednocześnie zwiększają komfort jego użytkowania – wyciszają pomieszczenie i czynią je przytulnym. Dopasowując dywan do mebli i podłogi, można nadać salonowi stylu i elegancji – kup dywan wełniany i przekonaj się, jak miło jest stąpać po miękkiej i ciepłej podłodze! Produkujemy dywany nowoczesne do każdego wnętrza – do salonu, pokoju dziecięcego, czy też gościnnego. Proponujemy klientom również dywany wełniane typu shaggy, które idealnie pasują do sypialni – charakteryzują się one dłuższym runem, o długości około 40mm. Nie zasłaniają całej podłogi, a w miejscach, w których najczęściej stąpamy boso mamy uczucie komfortu i ciepła. W razie jakichkolwiek wątpliwości przy wyborze asortymentu, naszym klientom zostanie udzielona fachowa pomoc w doborze wzoru i koloru.

W firmie LAKUZA dostępne są również dywany z reliefem artystycznym – metoda ta polega na wyrzeźbieniu wycięcia w kształcie litery V (widzianego w przekroju) co powoduje efekt trójwymiaru. Oprócz oferty dla indywidualnych klientów, istnieje także możliwość projektu dywanów ze znakami firmowymi – logo firmy. Tego typu dywany na zamówienie mogą zostać wykonane w postaci wykładziny i zamontowane od ściany do ściany. Dywany nowoczesne produkowane w firmie LAKUZA to także dywany stworzone na podstawie projektów wykonanych przez artystów.